درباره ما

دکتر افشین میرزایی

دكتر افشين ميرزايي فارغ التحصيل رشته دندانپزشكي و پروتز دندان (دنتال تكنولوژي) از تهران بوده و به عنوان جراح- دندانپزشك-پروتزيست، خدمات متعددي را به مراجعه كنندگان ارائه ميكند. دكتر افشين ميرزايي به عنوان ايمپلنتولوژيست داراي مدرك ايمپلنت از دانشگاه icoi آمريكا است. وي دوره هاي تكميلي جراحي ايمپلنت و زيبايي دندان (لمينيت) ، ليزر، و دندانپزشكي ديجيتال را تحت نظر اساتيد برجسته بين المللي سپري كرده است زمينه علاقه ايشان ايمپلنت و لمينيت دندان بوده و در رشته زيبايي دندان فعال بوده و خدمات متعددي را به مراجعين خود ارائه ميدهد.

درمان دردهاي شديد دنداني و فكي و آسيبهاي بافتي از جمله آبسه هاي شديد كه نميتواند توسط دندانپزشك عمومي براحتي انجام شود به همين دليل نياز به تخصص و تجربه در اين زمينه خواهد داشت. خوشبختانه دكتر افشين ميرزايي در اين زمينه با تجربه و تخصص خود قادر است آبسه ها و دردهاي شديد دهان و دندان را بدون استرس بيمار مداوا نمايد.

درمان آسان پوسیدگی‌های شدید دندان

درمان  پوسیدگی ها بسیار شدید دندانی ،بدون نیاز به روکش ، توسط دکتر افشین میرزایی انجام میگردد.

دندانپزشکی بدون درد و استرس

اما یکی از بزرگ‌ترین عواملی که باعث دیرتر مراجعه کردن بیماران می‌شود، ترس از دندانپزشکی است. چرا که اکثر افراد ترس و استرس بسیار زیادی از دندانپزشکی داشته و همین مورد باعث می‌شود تا دیرتر به پزشک معالج، مراجعه کنند. اما خوشبختانه روش‌های بسیار نوین و موثری وجود دارد که می‌تواند در بحث کنترل ترس و استرس بیمار نقش بسیار موثری داشته باشد. دکتر افشین میرزایی در این زمینه هم فعالیت زیادی داشته و طبق به‌روزترین روش‌های رایج در دنیا، قادر است ترس و استرس شدید بیمار را به راحتی مهار و کنترل کند. در نتیجه، بیمار می‌تواند بدون کوچک‌ترین ترس و استرسی و با تجربه کمترین درد، درمان شده و برای دفعات بعدی، بدون ترس به دندانپزشک خود مراجعه نماید.

تجربه تدریس در معتبرترین مراکز کشور

دکتر افشین میرزایی علاوه بر فعالیت عملی در حوزه‌های متعدد و تخصصی دندانپزشکی، فعالیت‌های متنوعی را هم در زمینه تدریس و پژوهش انجام داده است. برای مثال، می‌توان به تدریس در جهاد دانشگاهی اشاره کرد که توسط دکتر افشین میرزایی انجام شده است. او به عنوان مدرس جهاد دانشگاهی، تجربه تدریس و ترویج علم و دانش در حوزه تخصصی خودش را داشته است. دکتر افشین میرزایی، همچنین مدیر و مسئول کلینیک دندانپزشکی نوین بوده و به عنوان بنیان‌گذار این مجموعه، توانسته یک مرکز کاملا تخصصی را برای تمامی مراجعه‌کنندگان، راه‌اندازی نماید. در این مرکز انواع خدمات عمومی و کاملا تخصصی دندانپزشکی انجام می‌گیرد و مراجعه‌کنندگان می‌توانند در کمترین زمان ممکن، به نتایج دلخواهشان برسند.

انجام خدمات دندانپزشکی دیجیتال

یکی دیگر از خدماتی که توسط دکتر افشین میرزایی به تمامی مراجعه‌کنندگان صورت می‌پذیرد، انجام خدمات دندانپزشکی دیجیتالی است. در این روش، با استفاده از تجهیزات کاملا تخصصی، خدمات ارزنده و کیفی سطح بالایی به تمامی بیماران ارائه می‌شود. با استفاده از این تجهیزات دندان مراجعه‌کنندگان به خوبی اسکن سه‌بعدی شده و می‌توان با دقت بسیار بالاتری اقدام به طراحی لمینت و یا سایر خدمات کرد. استفاده از روش دندانپزشکی دیجیتالی مزایای متنوع دیگری هم داشته که می‌تواند کیفیت انجام تمامی امور خدمات دندانپزشکی را برای مراجعه‌کنندگان، چند برابر نماید.

کاربرد لیزر در دندانپزشکی

یکی دیگر از مواردی که توسط دکتر افشین میرزایی انجام می‌شود، بحث کاربرد لیزر در دندانپزشکی است. همان‌طور که در بالا اشاره کردیم،‌ این مجموعه با بهره گرفتن از آخرین متدهای روز دنیا، انواع خدمات دندانپزشکی را در اختیار مراجعه‌کنندگانش قرار می‌دهد. یکی از این موارد کاربرد و یا استفاده از لیزر در دندانپزشکی است. با استفاده از چنین خدماتی، بدون شک کیفیت ارائه خدمات دندانپزشکی به تمام مراجعه‌کنندگان بیشتر شده و می‌تواند بهترین نتایج ممکن را دریافت کرد.